نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پنجمین مسابقه کاریبو

پنجمین مسابقه کاریبو


اطلاعیه پنجمین مسابقه کاریبو

با توجه به تعطیلی مدارس، دانش‌آموزانی که ثبت نام نموده‌اند می‌توانند در یکی از روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۲۰ و ۲۱ فروردین) بین ساعت ۷:۳۰ الی ۱۵:۳۰ در منزل با مراجعه به سایت کاریبو (cariboutests.com) و وارد نمودن نام و نام خانوادگی و کد دسترسی در مسابقه شرکت کنند.

 

شرکت‌کنندگان به هنگام مسابقه موظف به رعایت کامل قوانین به شرح زیر هستند:

* صرفا بر اساس دانش خود و بدون یاری گرفتن از شخص یا منبعی به سوالات پاسخ دهند.

* سوالات مسابقه را به هیچ عنوان تا اعلام نتایج در اختیار شخص دیگری قرار ندهند.

* از هیچ نوع ماشین حسابی حتی از روی صفحه کامپیوتر استفاده نشود.

* به هنگام مسابقه هیچ صفحه دیگری غیر از صفحه مسابقه را در اینترنت باز نکنند.

 

لازم به ذکر است که نتایج پس از اعلام، در ظرف یک هفته توسط کمیته اعتبارسنجی بررسی و در صورت مشاهده هرگونه تخلف یا جهش غیر منطقی، دانش‌آموز از دور مسابقات حذف و به مدرسه اعلام خواهد شد. لذا اکیدا توصیه می‌شود که دانش‌آموز عزیز قوانین مسابقه را به دقت رعایت کند.

 

بازی این مسابقه iChomp است که دانش‌آموزان می‌توانند با مراجعه به لینک زیر این بازی را تمرین کنند. یادآوری می‌گردد که زمان تمرین بازی روزانه ۵ دقیقه از هر مرورگر تا پایان روز دوشنبه ۱۸ فروردین می‌باشد.

https://www.cariboutests.com/games/iChomp.php?lang=pr

اولیای گرامی برای دریافت کد دسترسی فرزندشان می‌توانند نام، نام خانوادگی، پایه تحصیلی و نام مدرسه را به شماره ۰۹۳۵۸۲۶۳۳۰۳ پیامک کنند تا کد دسترسی برایشان ارسال گردد.

به منظور تشویق دانش‌آموزان عزیز به یادگیری در منزل، دبیرخانه مسابقات کاریبو امکان دسترسی رایگان به سوالات دو سال گذشته به همراه پاسخنامه را فراهم نموده که دانش‌آموزان می‌توانند از این فرصت برای آماده‌سازی بهتر خود جهت شرکت در مسابقه استفاده کنند.